Technologie
Funkcja odpowiadania na wątki już w Messengerze

To dobra informacja dla tych, którzy lubią odpowiadać na konkretne wiadomości na czatach. Jest to szczególnie przydatne w grupowych konwersacjach. Jak używać nowej funkcji? Sprawdźcie!

Twórcy aplikacji Messenger zadbali o to, żebyśmy nie musieli się już gubić w wielu wiadomościach i mogli odpowiadać na konkretne wątki. Jest to rozwiązanie znane użytkownikom WhatsAppa, ale to Messenger wiedzie prym pod względem popularności. Często bywa tak, że w konwersacjach grupowych bierze udział więcej niż trzy osoby, a wiadomości spływają jak szalone, a kiedy chcieliśmy odpowiedzieć na którąś z tych, które pojawiły się „wyżej”, musieliśmy do niej nawiązywać. Czasami to po prostu nie miało sensu, bo to, co pisaliśmy było po prostu niezrozumiałe.

Od teraz wystarczy skorzystać z funkcji odpowiadania na konkretne wiadomości. Innymi słowy, możemy taką wiadomość zacytować i odnieść się do niej bezpośrednio. Jak z niej skorzystać? Wystarczy, że znajdziemy wątek, który chcemy zacytować, następnie przytrzymamy na niej dłużej palec i klikniemy na strzałkę w lewo. Można to również robić na wersji desktopowej (przez Facebooka), jednak tam trzeba nacisnąć na trzy kropki i kliknąć opcję odpowiedzenia na wiadomość. 

Będziecie używali funkcji odpowiadania na wątki? Dajcie nam znać!

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!