Technologie
TOP 3 aplikacje do przygotowywania podróży

Nadchodzą coraz cieplejsze dni. Możliwe, że wielu z Was będzie chciało wyruszyć w podróż. Podpowiadamy Wam jakie aplikacje przydają się w czasie przygotowań do wycieczki, ferii czy wakacji!

AroundMe
Pewnie nie raz szukaliście jakiejś ciekawej restauracji, kina lub koncertu w Waszej okolicy. Często bywa też tak, że nie mamy pojęcia, gdzie zagranicą można znaleźć bankomat lub stację benzynową. Dzięki apce AroundMe ten kłopot zniknie całkowicie. Wystarczy, że pozwolimy aplikacji na dostęp do naszej lokalizacji, a na specjalnej liście znajdziemy wszystko, co nas interesuje.
Nie musimy się więc obawiać, że nie znajdziemy jakiegoś miejsca w obcym lub nowym miejscu. AroundMe korzysta z olbrzymiej bazy m.in.: koncertów, kawiarni, szpitali, pubów czy nawet informacji o tym, gdzie się znajdujemy w danym momencie. Pozycja obowiązkowa dla tych, którzy mają problemy ze znajdowaniem się w nowych miejscach! Dzięki niej skrupulatnie zaplanujecie swoją wycieczkę!

Momondo
To rewelacyjna wyszukiwarka lotów. Po pierwsze jest bardzo estetycznie zaprojektowana, a dzięki temu będzie nam łatwiej poruszać się po aplikacji. W Momondo mamy do dyspozycji bardzo dużo filtrów, które ułatwiają nam wyszukiwanie biletów lotniczych - wśród nich mamy m.in. do dyspozycji: cenę, czas, godzinę wylotu, etc. Aplikacja może także wysyłać nam powiadomienia z najciekawszymi ofertami. Co więcej, aplikacja umożliwia nam zmierzenie swojego bagażu dzięki zastosowaniu wirtualnej rzeczywistości. To duże ułatwienie szczególnie wtedy, gdy dane linie lotnicze mają obostrzenia dotyczące rozmiaru walizek.

PackPoint
To jedna z najlepszych aplikacji podróżniczych - prawdziwy must have! Jeśli macie problemy z pakowaniem się na wyjazd, PackPoint załatwi za was całą robotę. Jej zadaniem jest przygotowanie listy rzeczy, które musimy ze sobą zabrać na wyjazd.
PackPoint na początku pyta o płeć, miejsce docelowe, datę, typ podróży i czas jej trwania. Następnie aplikacja pyta o aktywności, które zamierzamy wykonywać (praca, jazda na rowerze, siłownia, fotografowanie itp.). Gdy już odpowiemy na pytania aplikacji, dostajemy spersonalizowaną listę rzeczy niezbędnych do naszego wyjazdu. Jeśli nie potraficie samodzielnie przygotować takiego spisu, ta apka jest dla was!

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!