Gwiazdy
Tak zaczynali influencerzy… Zobacz ich pierwsze materiały na YouTubie!

Jak debiutowali na swoich kanałach Maffashion, Gimper, AbstrachujeTV, Damian Kordas, Martin Stankiewicz, Jessica Mercedes i Tamara Gonzalez Perea? Sięgamy pamięci do ich najstarszych materiałów!

Maffashion
Pierwszy klip na kanale Maffashion pojawił się 17 kwietnia 2011 roku. Co zaprezentowała wtedy blogerka modowa? Julka pokusiła się o nagranie lifestyle, pokazując swoje zakupy i backstage. Dobrała do tego bardzo fajną muzykę. W tle materiału rozbrzmiewał fantastyczny singiel Boba Sinclara „I Can Feel It”. Śledziliście poczynania influencerki w tamtym czasie?

Gimper
Gimper gamerem? Tak było! - Gramy w Wolfenstein 3D - napisał chłopak w swoim pierwszym wideo. - Sceny przedstawione w filmie mają charakter satyryczny, ich celem nie jest obrażenie kogokolwiek - dodał. Materiał ukazał się w sieci 26 czerwca 2011 roku. Dziś Tomasz Działowy zajmuje się zupełnie innymi rzeczami na YouTubie. Prowadzi m.in. program „Lekko nie będzie”, dostępny także na IPLA.TV. Obecnie gwiazda występuje w programie Telewizji POLSAT „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Kibicujecie mu?

AbstrachujeTV
- Mentalne gimbusy w krzywym zwierciadle - czytamy w krótkim opisie pierwszego wideo Masnego i spółki. Chłopaki postanowili zażartować z nastolatków. Wagary? Palenie papierosów i picie alkoholu przez nieletnich? Oto z czego śmialiśmy się wszyscy 8 października 2012 roku. AbstrachujeTV kontynuowali serię w podobnym stylu. „Co mówią: Piłkarze”, „Co mówią: Zwierzęta”, „Co mówią: Na siłowni” - to tylko kilka tytułów, które ukazały się potem na kanale grupy.

Damian Kordas
Damian Kordas rozpoczął przygodę z YouTube z przytupem! Gościem pierwszego odcinka jego cyklu o gotowaniu była… Little Mooonster96! Razem influencerzy przygotowali babeczki marchewkowe. Materiał opublikowano 9 stycznia 2016 roku.

Martin Stankiewicz
Konsultacje społeczne w sprawie warszawskiej Rotundy PKO? Taki prank mógł zrobić tylko Martin Stankiewicz! Uwaga - to filmik dla ludzi z dystansem. Jak na zmiany w stolicy reagowali mieszkańcy? Sprawdźcie wideo z 26 kwietnia 2013 roku. Było bardzo zabawnie!

Jessica Mercedes
Krótki, ale bogaty w treści, materiał ze stolicy Francji. Jessica pokazała w nim wycieczkę do Paryża. Nie zabrakło także odniesienia modowych - blogerka relacjonowała pewne wydarzenie z premiery kolekcji szpilek znanej marki. Publikacja wideo odbyła się 2 stycznia 2014 roku. Ależ ten czas leci!

Tamara Gonzalez Perea
Macademian Girl wykorzystała swój pierwszy filmik do tego, by odpowiedzieć na pięć pytań od fanów. Jak na co dzień wygląda naprawdę dziewczyna? Czy chodzi po bułki do sklepu? Rozwiązanie zagadek poniżej. Kanał blogerki modowej wystartował 20 stycznia 2014 roku.

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!