Gry
Wiosna w Polsat Games. Co nowego na kanale?

„Faux Paux”, kolejne odcinki „Level 7”, finały Ultraligi i początek fazy ligowej Ekstraklasa Games w marcu na antenie Polsat Games. Radek Nałęcz redaktorem naczelnym.

„Faux Paux” to nowa produkcja, w której zobaczymy znany już z programu „Deja Vu” duet Radka Nałęcza i Tadeusza Zielińskiego. Od 11 marca, w każdy poniedziałek po godzinie 20:00, widzowie poznają najnowsze wieści ze świata gier. Dowiedzą się co wydarzyło się w ostatnim tygodniu w branży gier wideo, na jakie nowości warto czekać, a także jakie imprezy będą miały miejsce w najbliższym czasie. Nie zabraknie również gości, którzy razem z gospodarzami programu skomentują temat wydania. „Faux Paux” będzie jednocześnie transmitowany na kanale YouTube oraz w serwisie Twitch, a widzowie będą mieli możliwość dzielenia się komentarzami, z których najbardziej interesujące będą cytowane na antenie. Autorami formuły programu są sami prowadzący.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Radosław Nałęcz (@radoslawnalecz)Mar 4, 2019 o 10:19 PST

Od 5 marca startuje nowy sezon „Level 7”, programu w którym poznamy ciekawe zestawienia gier. Show prowadzi Dawid Letachowicz.

Marzec to także czas rozstrzygnięć w pierwszym sezonie Ultraligi. Faza zasadnicza rozgrywek zbliża się ku końcowi, a 12 marca wystartują play-offy, w których zmierzy się sześć najlepszych drużyn. Pewne awansu są już zespoły Rogue Esport Club, devils.one i PRIDE.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Polsat Games (@polsatgames)Gru 22, 2018 o 6:24 PST

Już od 30 marca, fani gry FIFA 19 będą mogli śledzić na antenie Polsat Games początek fazy ligowej Ekstraklasa Games, ligi partnerskiej EA Sports - Official League Qualifier. To jedyny polski turniej dający możliwość walki o punkty w rankingu FIFA 19 Global Series, dzięki którym można awansować na FIFA eWorld Cup 2019. Rozgrywki Ekstraklasa Games będą realizowane w studiu Polsat Games, a transmisja będzie równolegle dostępna w serwisie Twitch.

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!