Internet
Tofiki: Szykuję dla Was nowe filmy!

Tylko naszemu portalowi Wiktoria Wierzgoń, znana Wam jako Tofiki, opowiada o tym, jak jej się podoba we Wrocławiu, do którego się niedawno przeprowadziła, poleca książki i zdradza co ciekawego szykuje na swój kanał!

- Od jakiegoś czasu mieszkasz we Wrocławiu na stałe. Jak Ci się mieszka w stolicy Dolnego Śląska?
- Jest super! Przeprowadziłam się tu z powodu studiów, ale bywałam tu już wiele razy wcześniej. Nie zawsze jest wszędzie blisko. Na uczelnię jeżdżę jakieś 30 minut, ale przynajmniej mam czas na czytanie książek w tramwaju, więc dla mnie bomba!

- Co Ci się najbardziej podoba we Wrocławiu?
- Stare Miasto w słoneczny dzień. Jest piękne!

- Wszyscy pamiętamy Twoją serię „Droga do matury”. Dziś, z tego co wiem, teraz pierwsza sesja za Tobą. Czas leci! Jak Ci się studiuje? 
- Ach, masz rację, czas strasznie szybko leci! Ani się nie obejrzałam, a już drugi semestr się zaczął! Muszę przyznać, że sesja nie jest taka straszna, jak wszyscy mówili. Fakt, trzeba się przyłożyć, jednak nie jest źle.

- Słyszałem, że już pierwsza sesja za Tobą. Jak poszło?
- Wszystko ładnie zdane, choć była jedna poprawka. Powiedzmy sobie jednak szczerze - bez poprawki to nie sesja! Haha!

- Jesteś znana z tego, że kochasz książki ponad inne przyjemności. Ale na studiach trzeba czytać książki, które są obowiązkowe. To dla Ciebie problem, czy może wręcz przeciwnie?
- Szczerze mówiąc, na razie nie było żadnej obowiązkowej. Zazwyczaj wykładowcy przesyłali nam prezentacje, a więc na razie mam czas na te swoje.

- Masz jakieś nowości książkowe, które z czystym sumieniem możesz polecić naszym Czytelnikom?
- Uuu, ostatnio mega się zaczytałam w serii S. Kinga „Mroczna Wieża” - gorąco Wam polecam! A z romansideł to gorąco polecam Jojo Moyes.

- Ostatnio rzadziej Cię widzimy na YouTube, ale uspokójmy Twoich fanów - nie zamierzasz znikać, prawda?
- Nigdzie się nie wybieram! Fakt, ostatnio trudno mi pogodzić studia z pracą i YouTubem, ale spokojnie, mam już pomysły i szykuję nowe filmy! Muszę tylko znaleźć czas na nagrania. Kilka paczek gadżetów do serii  „Jak To Działa” tylko czeka na otwarcie!

- Jakie masz plany na najbliższy czas, czy coś ciekawego szykujesz dla swoich fanów?
- Tak jak wspomniałam, na pewno kilka filmików z serii „Jak To Działa” - gadżety są I to jakie! Nie mogę się doczekać! Będzie naprawdę ciekawie. Do tego chciałabym dalej rozwijać serię DIY, a i kilka vlogów również się szykuje! Obserwujcie kanał Tofiki!

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!