Muzyka
Debiutancki singiel Amelii z „The Voice Kids” już dostępny

Piosenka „Nie pozwolę nam się bać” inspiruje do zmierzenia się z własnymi słabościami. 

Często wydaje się nam, że jesteśmy skazani na samych siebie, że nie możemy liczyć na pomoc innych w zawalczeniu o marzenia. W życiu każdego z nas pojawiają się trudne momenty, w których nie powinniśmy być sami. Swoim debiutanckim singlem Amelia chce pokazać, że mamy w sobie wystarczająco dużo siły, by zwalczać przeciwności losu, by dokonywać zmian na lepsze, a cały proces jest łatwiejszy, gdy dzieje się przy wsparciu najbliższych.

Amelia od najmłodszych lat wyróżniała się spośród rówieśników muzykalnością. Jej pierwsze sukcesy wokalne związane są z występami na Festiwalu Piosenki Filmowej na scenie MDK w Ostrowi Mazowieckiej. Śpiew nie byłby dla nastolatki tak pasjonujący, gdyby nie mogła sama sobie akompaniować. Amelia gra na gitarze i pianinie, sama komponuje oraz pisze teksty. Pierwszy autorski utwór zaprezentowała jako 9-latka w miejskim konkursie „Mam Talent”, zdobywając pierwszą nagrodę.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Amelia (@ameliaandryszczyk)Lut 24, 2019 o 8:55 PST

W 2016 roku Amelia pomyślnie przeszła krajowe eliminacje do konkursu Eurowizji Junior, gdzie zaśpiewała swoją kompozycję z własnym tekstem - „Marzenia”. Był to pierwszy występ telewizyjny wokalistki na żywo. Rok później Amelia spróbowała swoich sił w castingu do programu „The Voice Kids” i została zaproszona na przesłuchania w ciemno. Udział w tym programie był dla niej wielką przygodą, która zakończyła się w finale.

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!