Muzyka
4Dreamers z nowym albumem! Pierwszy nakład wyprzedany!

Boysband zaplanował premierę nb. na 1 marca 2019 roku. Co jeszcze szykują? Jakie niespodzianki czekają na fanów?

Kuba, Max, Tomek i Mateusz – ulubieńcy nastoletnich fanów muzyki pop – prezentują swój najnowszy album nb.. Czwórka niezwykle zdolnych wokalistów pokaże się w nowej odsłonie: dojrzałych, pewnych siebie, przystojnych, w światowym repertuarze. Śpiewają głównie o miłości i o tym, co spotyka ich każdego dnia. Melodyjne utwory przeplatają się z niezwykle rytmicznymi, beatowymi kawałkami, a całość została ubrana w nowoczesne aranżacje, które z pewnością spodobają się zarówno młodszym, jak i starszym słuchaczom.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez 4DREAMERS (@4dreamersmusic)Lut 8, 2019 o 7:19 PST

4Dreamers to prawdziwa bomba na polskim rynku muzycznym. Poznali się dzięki programowi „The Voice Kids”, gdzie połączyła ich przyjaźń oraz pasja do muzyki. Chłopcy założyli zespół i postawili wszystko na jedną kartę. To pierwszy tak rozpoznawalny boysband na polskim rynku muzycznym od ponad 20 lat!

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez 4DREAMERS (@4dreamersmusic)Lut 13, 2019 o 6:12 PST

Rok po debiucie 4Dreamers z całą pewnością można mówić o sukcesie. Jego potwierdzeniem jest między innymi nominacja do Fryderyka w kategorii Album Roku Muzyka Dziecięca i Młodzieżowa, a także trasa koncertowa po największych miastach Polski.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez 4DREAMERS (@4dreamersmusic)Sty 21, 2019 o 6:44 PST

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!