Internet
Daniel Szupernak: To, co robię to tylko i wyłącznie dobra zabawa

Chłopak z Włocławka opowiedział nam o swoim wyzwaniu z lalkami Bratz, inspiracjach makijażowych i planach związanych z kanałem na YouTubie.

- Wziąłeś udział jako jeden z nielicznych chłopaków w #bratzchallenge. Fani są zachwyceni Twoją metamorfozą. Co skłoniło Cię do opublikowania zdjęcia? 
- Moją całą działalnością w internecie chcę pokazać ludziom, że to, co robię to tylko i wyłącznie dobra zabawa. Na moim Instagramie nie ma czasu na żadne „dramy” czy „smutki”, tak samo w tym przypadku. Każdą moją charakteryzacją chcę pokazać innym, że makijażem można się bawić, bez względu na to czy jest się chłopcem czy dziewczyną. Jeszcze kilka lat temu bałbym się, że po wstawieniu takiego zdjęcia spadnie na mnie fala hejtu, jak to w dzisiejszych czasach bywa. Teraz mam przy sobie najwspanialszych obserwatorów, dzięki którym o ten „hejt” nie muszę się martwić.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez DANIEL SZUPERNAK (@dysioblog)Lut 2, 2019 o 10:54 PST

- Które z makijaży z #bratzchallenge spodobały Ci się najbardziej i dlaczego?
- Jeśli mam być szczery to chyba nie mam swoich faworytów jeśli chodzi o #Bratzchallenge, lecz jakbym musiał wybierać to wybrałbym zdecydowanie Lenę Bagrowską. Lena jest strasznie pracowitą dziewczyną i na swój sukces zapracowała sobie w 100% sama. Co ciekawe… pochodzimy z tego samego miasta jakim jest Włocławek! O jej przemianie w Bratz Doll nie muszę już chyba nic pisać, zobaczcie sami:

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Lena Bagrowska 👼🏼 (@lenkalul)Sty 29, 2019 o 9:30 PST

- Skąd czerpiesz inspiracje do tworzenia nowych makijaży? 
- Największą inspiracja, jeśli chodzi o charakteryzację to chyba Instagram. Wchodząc tam widzę setki prac dziennie i to one właśnie inspirują mnie do dalszego działania.

- Jak znajomi i rodzina reagują na Twoją działalność w sieci?
- Jeśli chodzi o rodzinę to są zachwyceni i zarazem zaskoczeni, że taki „zwykły” chłopak jak ja, z małego miasta może coś tak wspaniałego osiągnąć. Choć muszę być szczery, nie każde zdjęcie przypada im do gustu, gdyż najzwyczajniej w świecie boją się o mnie i o hejt, który panuje w internecie. Jeśli chodzi o znajomych to tym nie muszę się przejmować, gdyż większość z nich tak samo jak ja działa w internecie, dzięki czemu rozumiemy się jeszcze lepiej!

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez DANIEL SZUPERNAK (@dysioblog)Lut 6, 2019 o 5:48 PST

- Co ostatnio znalazło się na Twojej playliście?
- Moja playlista praktycznie nigdy się nie zmienia. Na pewno nie może na niej zabraknąć takich artystów jak The Weeknd czy Tom Rosenthal. Chociaż ostatnio cały czas chodzi mi po głowie starsza piosenka Ariany Grandę „Into you”.

- Założyłeś kanał na YouTubie, ale póki co, nic tam nie ma. Czy planujesz jakieś materiały na 2019 rok? 
- I tu mnie macie! Owszem, mam bardzo duże plany, jeśli chodzi o YouTube, ale to dopiero na wakacje. Teraz priorytetem jest dla mnie szkoła, a w niej egzaminy, które na mnie niedługo czekają.

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!