Rodzina
7 sprawdzonych prezentów na Dzień Babci i Dziadka

Czy wiecie już, co kupicie Waszym ukochanym dziadkom na 21 i 22 stycznia? Oto kilka naszych propozycji, które sprawią, że na ich twarzach pojawią się uśmiechy.

Selfie stick
Jeśli Twoi dziadkowie opanowali już sztukę obcowania z telefonem komórkowym, wysyłanie smsów czy Facebooka, kolejnym krokiem jest oczywiście selfie stick! To niewielkie urządzenie pozwoli im w pełni cieszyć się wyjątkowymi momentami w życiu, które od teraz będą mogły być uwiecznione! Urządzenie jest proste w obsłudze i łatwe do ukrycia, także dziadkowie będą mogli je zabierać np. na wycieczki.

Ramka na zdjęcia
Wydrukuj swoje zdjęcia z dziadkami i opraw je w ramkę! Koniecznie zapamiętaj, w jakim stylu jest mieszkanie babci i dziadka, tak abyś mógł kupić ramkę, która idealnie pasuje do wystroju. Dziadkowie z pewnością ucieszą się, gdy spojrzą na Wasze wspólne fotografie i przypomną sobie jednocześnie szczęśliwe chwile z rodziną.

Kalendarz/planer
To może być kalendarz stojący lub wiszący do kuchni z jakimś ładnym krajobrazem albo planer w postaci zwykłego notatnika. Dzięki temu dziadkowie nie zapomną już o żadnym spotkaniu, a wszystkie numery telefonów i adresy będą mieć zawsze pod ręką. Bardzo przydatna rzecz.

Kijki do Nordic walking
Zadbaj o zdrowie swoich najbliższych! Jeśli Twoi dziadkowie są fanami długich spacerów, postaw na kijki do Nordic walking. To zwiększy ich aktywność fizyczną i podniesie poziom endofrin. Świetna sprawa dla seniorów, którzy lubią spędzać czas na świeżym powietrzu.

Bilety do kina
Kiedy ostatni raz Twoi dziadkowie byli w kinie? Sprawdź repertuar najbliższej placówki i wybierz dla nich film, który ich rozbawi do łez! Wcześniej podpytaj delikatnie, co chcieliby zobaczyć. Kina mają w swojej ofercie najróżniejsze opcje, dlatego warto zainteresować się ich ofertą.

Słodycze
Może to być wielka bombonierka, kolorowe muffinki zrobione własnoręcznie przez Was, a mogą to być spersonalizowane czekolady, np. z napisem „najlepsi dziadkowie na świecie”. Obecnie cukiernicy proponują bardzo wiele, jeśli chodzi o indywidualne zamówienia, dlatego poszukajcie najlepszej opcji. Idealna przekąska do porannej kawy lub na popołudniowy deser.

Ciśnieniomierz
To urządzenie do mierzenia ciśnienia, które pomaga kontrolować stan zdrowia. Istnieją różne rodzaje ciśnieniomierzy: nadgarstkowe, naramienne, elektryczne, mechaniczne. Podpytajcie dziadków, jaki byłby dla nich najwygodniejsze i zaopatrzcie ich w odpowiedni sprzęt.

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!