Technologie
TOP 3 aplikacje budzikowe

Na pewno są wśród nas Ci, którzy nie znoszą codziennego wstawania do szkoły. Z pewnością znajdą się też Ci, którzy nastawiają sobie więcej budzików, niż jest dni tygodnia. Ale bez obaw - dzięki aplikacjom, które wam pokażemy, poranki zmienią się w przyjemność! Sprawdźcie sami, co dla was przygotowaliśmy!

1. Dawn Chorus
Czy wiecie, że jeśli każdego dnia budzi was ten sam dźwięk budzika, wtedy można się na niego uodpornić? Po prostu przestajemy go rano słyszeć - nawet, gdyby głośność dzwonka byłby ustawiony na maksymalny poziom. Z pomocą przychodzi na szczęście apka Dawn Chorus. Dzięki niej złamiecie monotonię codziennego wstawania, ponieważ zamiast tradycyjnych dzwonków, usłyszycie na przykład ćwierkanie ptaków. W Dawn Chorus można personalizować odgłosy ptaków i tworzyć własne kompozycje. A dzięki temu, każdy dzień można zacząć przyjemniej, a przede wszystkim - codziennie inaczej.

2. Rocket Alarm
Dla tych, którzy mają tendencję do naciskania przycisku drzemki, mamy coś bardzo ciekawego. Aplikacja Rocket Alarm budzi nas w sposób wyjątkowy. Dlaczego? Ponieważ, by wyłączyć alarm, trzeba wykonać zadanie. Co więcej - każdego dnia to całkiem nowe, inne wyzwanie. Wśród nich jest między innymi potrząsanie telefonem lub łamigłówka matematyczna. Oczywiście można ustawić odpowiedni stopień trudności. Na dodatek, dzięki Rocket Alarm dowiemy się o poranku czy na przykład trzeba się ciepło ubrać - apka wysyła nam bowiem powiadomienia na ten temat.

3. Sleep Cycle
Sleep Cycle to aplikacja, która nigdy nie pozwoli na to, by wasz sen został przerwany w najmniej odpowiednim momencie. Jej głównym zadaniem jest analiza naszego snu i budzenie nas w najlepszym dla naszego organizmu momencie. W jaki sposób Sleep Cycle analizuje sen? Wykorzystuje do tego czujniki wbudowane w iPhone’a lub iPada. Dzięki temu wstaniecie wyspani, wypoczęci i pełni energii!

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!