Filmy
Te filmy Disneya warto zobaczyć w pierwszej połowie 2019

Poznaj szczegóły najbardziej wyczekiwanych premier tego roku! Podpowiadamy, na co warto wybrać się do kina, by być na bieżąco z trendami wielkiego ekranu.

Kapitan Marvel
Premiera: 8 marca
Zwyczajna kobieta otrzymuje nadludzkie moce po kontakcie z obcą rasą Kree. Jak potoczą się jej losy? Jakie przygody na nią czekają? W rolach głównych znani i lubiani - Brie Larson i Samuel L. Jackson.

Dumbo
Premiera: 29 marca
Znana historia pewnego słonia w nowej wersji live-action. Za reżyserię projektu odpowiada… Tim Burton. Twórca takich filmów jak „Charlie i fabryka czekolady” czy „Gnijąca panna młoda” z pewnością zadba o to, by było ciekawie!

Avengers: Endgame
Premiera: 25 kwietnia
Wasi ulubieni superbohaterowie w akcji. Fani nie mogąc doczekać się tej premiery, od dawna spekulują o powrotach kilku postaci. Do tej pory potwierdzono, że widzowie zobaczą ponownie Wonga i Crossbonesa. Czym jeszcze zaskoczą nas producenci tego filmu?

Aladyn
Premiera: 24 maja
Któż nie zna opowieści o ubogim Aladynie, który postanawia zdobyć miłość księżniczki Dżasminy? Wracamy na Wschód, a wraz z nami niebieski Dżin. W tę rolę wcieli się uwielbiany Will Smith. Nie zabraknie fajnych efektów specjalnych i dobrego humoru.

Król Lew
Premiera: 19 lipca
Losy małego lwa o imieniu Simba, który po śmierci ojca, uciekając przed chytrym wujkiem Skazą, natrafia na dwójkę nowych przyjaciół - Timona i Pumbę. Za dubbing odpowiedzialni będą m.in. Donald Glover, James Earl Jones i… Beyoncé.

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!