Internet
Waksy: Poza kamerami bardzo się od siebie różnimy

W wyjątkowej rozmowie z POSZKOLE.PL, Przemek Burkacki, czyli połowa duetu Waksy, opowiedział, co zmieni się na ich kanale w 2019 roku. Ujawnił także, co jest największym sukcesem YouTuberów.

- Czego możemy spodziewać się na kanale Waksy w najbliższym czasie? Czy szykujecie jakieś niespodzianki lub zmiany w 2019 roku?
- Na pewno możemy spodziewać się skoku jakości naszych filmów. Ten rok był czasem eksperymentów, jeśli chodzi o format odcinków, szukaliśmy ram filmowych, które będą dla naszych widzów najbardziej atrakcyjne. Wydaje mi się, że udało nam się je trafniej sprecyzować - w 2019 roku nastawiamy się na dłuższe, bardziej fabularne odcinki. Mogę jeszcze zdradzić, że szykuje nam się niebawem dość duży fabularny twist, ale to wszystko co mogę na ten temat powiedzieć.

- Zbliża się koniec roku, jak podsumowalibyście Waszą pracę w przeciągu ostatnich 12 miesięcy?
- Jeśli miałbym podsumować poprzedni rok jednym słowem, powiedziałbym „trudny”. Był to jednak czas, w którym zebraliśmy największy bagaż doświadczeń, uczyliśmy się na swoich błędach. Przekonaliśmy się też jak wspaniałych mamy widzów, którzy wspierają nas na wielu eventach na których mieliśmy okazję być. Dzięki temu na pewno staliśmy się bardziej dojrzali jako twórcy.

- Co uważacie za swój największy sukces do tej pory i dlaczego?
- To gromadzenie wokół Waksów fantastycznej widowni - nasi widzowie z niecierpliwością czekają na nowe odcinki, są bardzo zaangażowani w Waksowe życie, radzą, pomagają. Taka Waksowa rodzina to niewątpliwie nasz największy sukces.

- Czy pamiętacie najbardziej zabawną reakcję fanów dotyczącą Waszych filmików?
- Nasi fani często nie wierzą w to, że do naszych wyzwań na końcu odcinków nigdy nie używamy efektów specjalnych! A taka jest prawda - zawsze udaje nam się wykonać zadanie choć muszę przyznać, że słowa „za pierwszym razem” są trochę naciągane. 

- Gdybyście mieli wymienić swoje najlepsze cechy nawzajem, na co byście wskazali?
- Myślę, że cały urok Waksów polega na idealnej harmonii dwóch zupełnie różnych charakterów naszych postaci - Pauliny i Przemka. Poza kamerami również bardzo się od siebie różnimy. Paulina jest pełna energii, wesoła i pozytywnie nastawiona. Ja jestem trochę bardziej stonowany, spokojny. Podczas nagrań skupiam się głównie na organizacji planu, a wieczorami lubię spędzać czas ze znajomymi.

- Co sami lubicie oglądać na YouTubie? Czy macie jakieś swoje ostatnie odkrycia w sieci?
- Bardzo lubimy oglądać zagraniczne kanały komediowe takie jak na przykład David Dobrik oraz IISuperwomanII.

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!