Gry
Faza Play-off Ultraligi od 8 grudnia w Polsat Games

Już w sobotę 8 grudnia o godzinie 17:00 na antenie Polsat Games rozpoczną się ćwierćfinały Ultraligi, a dwa tygodnie później, w piątek, 21 grudnia - półfinały. Zwycięzcę pierwszego sezonu Ultraligi poznamy w niedzielę 23 grudnia. Każdego dnia zmagań, zaraz po zakończeniu rozgrywek o godzinie 22:00 gorące komentarze ekspertów w programie „LoLek i Kawunia”.

Ultraliga wkracza w decydującą fazę rozgrywek. Po pierwszym etapie, drużyny zostały podzielone na grupy - mistrzowską i spadkową, teraz rozpoczęła się walka o miejsce w play-offach, które rozpoczną się w weekend 8 i 9 grudnia. Tego dnia o godzinie 17:00 zobaczymy pierwszy dzień zmagań w ćwierćfinałach Ultraligi. Zmierzą się w nich dwa najlepsze zespoły z grupy spadkowej oraz drużyny z miejsc 3. i 4. grupy mistrzowskiej. Zwycięzcy awansują do półfinałów, w których będą czekać na nich dwie najlepsze drużyny z grupy mistrzowskiej, ten etap rozgrywek widzowie Polsat Games zobaczą w dniach 21-22 grudnia (piątek, sobota) od godziny 17:00.

Finał Ultraligi odbędzie się o tej samej porze, w niedzielę, 23 grudnia. Wtedy też poznamy pierwszego tryumfatora polskich rozgrywek League of Legends. Mecze fazy play-off będą rozgrywane offline w systemie do trzech wygranych (Best of 5) w dedykowanym esportowi studio Polsat Games w Warszawie.

Każdego dnia zmagań, zaraz po zakończeniu rozgrywek, o godzinie 22:00, pierwsze podsumowania, i gorące komentarze ekspertów w programie „LoLek i Kawunia”.

Schemat meczów fazy play-off Ultraligi:
Ćwierćfinały: sobota, 8 grudnia, 17:00, niedziela, 9 grudnia, 17:00
Półfinały: piątek, 21 grudnia, 17:00, sobota, 22 grudnia, 17:00
Finał: niedziela, 23 grudnia, 17:00

Ultraliga to profesjonalne rozgrywki League of Legends, w których najlepsze drużyny w Polsce walczą o pulę nagród w wysokości 100 tysięcy złotych. Zmagania można oglądać na antenie Polsat Games oraz na profilach kanału na Twitchu i YouTubie. Każdej transmisji towarzyszy pre- i post-show oraz profesjonalna analiza przygotowana przez najlepszych esportowych ekspertów w kraju. Format rozgrywek Ultraligi dzieli się na trzy etapy - rundę zasadniczą i finałową oraz playoffy.

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!