Internet
DeeJayPallaside: Zdecydowanie wolę oglądać zagraniczne formaty

Znany YouTuber w rozmowie POSZKOLE.PL opowiedział o swoim życiu w sieci, opieką nad pieskiem Yoshi i planach na Święta i sylwestra.

- Wyobrażasz sobie jeszcze życie bez YouTube’a? 
- Absolutnie nie! Od 8 lat prowadzę systematycznie swój kanał i nie wyobrażam sobie dnia bez YouTube. To już codzienność, to moja pasja i miłość. To po prostu płynie w moich żyłach jak krew (śmiech).

- Kogo sam obserwujesz z vlogerów? Kto cię nakręca, zaskakuje, może w jakiś sposób inspiruje? 
- Nie oglądam vlogerów, ale śledzę co się dzieje wśród nich. Zdecydowanie wolę oglądać zagraniczne formaty - jakoś lepiej do mnie przemawiają. KSI jest zdecydowanie tutaj na czele, chociaż jego materiały teraz nie pojawiają się tak często. 

- Jak pracowało się na planie z Kamerzystą i Lordem Kruszwilem? Jakie miałeś o nich zdanie przed odcinkiem, a jakie po? Czy coś się zmieniło? 
- Chłopaki są bardzo pozytywni - zdecydowanie miło byłem zaskoczony ich podejściem. Nigdy nie odbierałem ich materiałów negatywnie. Wiadomo, jak to na YouTube, każdy robi to, co lubi. Mają swój pomysł na kanał, fajnie się to sprzedaje, więc dlaczego mieliby z tego zrezygnować? Ja osobiście bardzo ich lubię.

- Posiadasz psa, którego nazywasz Yoshi Samoyed i któremu założyłeś także konto na Instagramie. Czy czujesz pewnego rodzaju odpowiedzialność w związku ze sławą, żeby uświadamiać swoich odbiorców, że pies czy zwierzęta ogólnie to duży obowiązek?
- Zdecydowanie żadne zwierze to nie zabawka! Wydaje mi się, że moi widzowie są na tyle dojrzali emocjonalnie, że nie muszę ich uświadamiać o tym, że pies to nie zabawka. W sumie jak się teraz nad tym zastanowię to wydaje mi się, że to co pokazuję - moją więź między Yoshim a mną - wystarczająco pokazuje, jakie trzeba mieć podejście do zwierzaka. Yoshi jest mega kochany i uwielbiam go - każdy to widzi, więc to po prostu samo z siebie wychodzi.

- Na media społecznościowe panuje moda, tak jak w każdej innej dziedzinie, np. wpływy Snapchatu bardzo spadły w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Które aplikacje przetrwają próbę czasu Twoim zdaniem i dlaczego? 
- Na pewno przetrwa Facebook, jest totalnym monopolistą! Nie oznacza to jednak, że będzie zawsze numerem jeden - wystarczy spojrzeć na vkontakte (rosyjski odpowiednik fb). Tam jest zdecydowanie bardziej popularny - to działa trochę tak jak z naszym serwisem aukcyjnym na „A”. Żadna inna konkurencja nie była w stanie go przebić, choć wielu próbowało. Polacy nie lubią zmian, lubią mieć to do czego są przyzwyczajeni. Wracając do pytania - Instagram i Facebook trzymają się bardzo dobrze i podejmują dobre działania, mają na to środki i idealnie trafiają w target. Snapchat sam strzelił sobie w kolano, a szkoda… Miałem tam naprawdę fajny kontakt z widzami. 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez DeeJayPallaside (@deejaypallaside)Lis 20, 2018 o 6:16 PST

- Zbliżają się także Święta Bożego Narodzenia i sylwester. Jakie masz plany?  
- Zdecydowanie spędzę ten czas z rodzinką, dziewczyną i przyjaciółmi. Mam nadzieję, że każdy ma takie plany i może tak właśnie spędzać święta bo jest to wyjątkowy czas - choinka, klimat, śnieg (mam nadzieję, że w tym roku będzie na święta). Jeśli chodzi o sylwestra - miejscówki w sumie jeszcze pewnej nie ma, ale na pewno w najbliższym gronie żeby fajnie przywitać nowy rok!

- Czego możemy spodziewać się na Twoim kanale w niedalekiej przyszłości?
- Pytanie, na które ciężko jest odpowiedzieć jednoznacznie. Gdyby ktoś zapytał mnie o to kilka lat temu odpowiedziałbym tak samo. Ciężko przewidzieć trendy na YouTube, ciężko spekulować. Lubię zaskakiwać i tworzyć nowe formaty, których nikt jeszcze nie robił. Na pewno pojawi się Yoshi - będzie duuużo Yoshiego. Chcę pokazać ludziom, że można nauczyć psiaka sztuczek, fajnej przyjaźni i to, że pies może być najlepszym przyjacielem człowieka. Na pewno będę wymagał od siebie by każde nowe formaty czy video były zrobione tak by zainteresować widza i by przyjemnie się tego słuchało i oglądało.

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!