Technologie
TOP 3 aplikacje do edycji zdjęć

Każdy chce, by zdjęcia na naszych instagramowych kontach były zachwycające. Chcemy pokazywać nasz świat pięknie i kolorowo. Jak wiemy, same filtry z Instagrama nie wystarczą. Co więc trzeba zrobić, żeby polepszyć nasze fotografie i wyróżnić się wśród nudnych zdjęć? Jakie aplikacje do edytowania zdjęć powinniśmy mieć w naszych smartfonach? Sprawdźcie sami!

1. VSCO
Pierwsze miejsce należy do apki, która podbiła serca wielu instagramowiczów. Nie ma się co dziwić, bo aplikacja jest darmowa (zarówno na iPhone’a, jak i na smartfony z Androidem) i ma do zaoferowania wiele ciekawych filtrów, których próżno szukać na Instagramie. A jeśli ktoś nie lubi gotowych filtrów, ma możliwość ręcznego zmieniania ustawień. Można zmienić na przykład ostrość, kontrast albo kolor. Jeśli okaże się, że zdjęcie, które zrobiliśmy jest krzywe, to nic straconego! W aplikacji VSCO można przycinać i obracać zdjęcia. To wszystko robi się bardzo łatwo i każdy sobie z tym poradzi.

VSCO proponuje też możliwość rejestracji. Pozwala to na chwalenie się swoimi fotkami z innymi użytkownikami tej apki. Jest też opcja dokupienia zestawów dodatkowych filtrów, ale niestety za nie trzeba już zapłacić. Nie zmienia to jednak faktu, że VSCO jest jedną z najpopularniejszych aplikacji do edycji zdjęć na smartfony i każdy, kto uwielbia robić piękne zdjęcia, powinien ją mieć w swoim telefonie - to pozycja obowiązkowa!

2. Camera360
Czy słyszeliście o apce Camera360? Jeśli nie, to koniecznie ją sprawdźcie! Camera360 jest nieco trudniejsza w obsłudze, ale ma niesamowite filtry i efekty do zdjęć! Oczywiście aplikacja jest darmowa, więc śmiało można ją ściągnąć z AppStore albo ze Sklepu Play. Dzięki temu edytorowi zdjęć mamy możliwość nie tylko przerabiania już gotowych, zapisanych na telefonie zdjęć. Kiedy tego potrzebujemy, ten edytor zamienia się w aparat! Mamy tam możliwość robienia jeszcze lepszych zdjęć niż za pomocą zwykłego aparatu.
Ta apka ma też coś dla miłośników robienia selfie! Camera360 oferuje też tryb robienia zdjęć z naklejkami i filtrami dużo lepszymi i ciekawszymi, niż te, które można znaleźć na Snapchacie czy Instagramie! Takiego wyboru filtrów i efektów nie ma żadna inna aplikacja.
Camera360 została doceniona nie tylko przez amatorów robienia zdjęć. To także narzędzie uwielbiane przez profesjonalistów. Wszystko to za sprawą wielu możliwości, ramek i niezwykłych efektów, które w realistyczny sposób zamieniają nudne fotki w wyróżniające się zdjęcia, którymi warto się chwalić przed znajomymi!

3. Adobe Photoshop Express
Każdy z pewnością słyszał o popularnym programie komputerowym Photoshop. Czy da się edytować zdjęcia na telefonie tak profesjonalnie jak na komputerze? Oczywiście, że tak! Wystarczy pobrać darmową apkę Photoshop Express. To zmodyfikowana, specjalna wersja programu do przeróbki zdjęć, która rewelacyjnie sprawdza się na telefonach. Oczywiście, to narzędzie zdecydowanie łatwiejsze w obsłudze, niż to na komputerze, więc od teraz każdy będzie mógł „sfotoszopować” swoje fotki.
Aplikacja pozwala nam zaimportować zdjęcia nie tylko z telefonu. Możemy dzięki niej pobrać zdjęcia z naszego Dropboxa, Google Drive’a, a nawet z Facebooka! Dzięki temu nie trzeba będzie sobie wysyłać na telefon zdjęć do przeróbki. Photoshop Express daje nam możliwość dodania rewelacyjnych filtrów, jak również edytowania ręcznego (obracanie, przycinanie, rozjaśnianie, itp.).
Oprócz tego, dzięki mobilnemu Photoshopowi można tworzyć przepiękne artystyczne kolaże zdjęć, które ostatnio znów są bardzo modne. Można w ten sposób tworzyć zdjęcia, które będą w piękny sposób przywoływały nasze wspomnienia.

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!