Gwiazdy
Kinga Sawczuk: Dobrze się bawię i wyrażam siebie

W rozmowie z POSZKOLE.PL, jedna z najpopularniejszych blogerek i vlogerek w Polsce opowiedziała o tym, dlaczego nie jest już KompleksiarąXx, jak podoba jej się w nowej szkole oraz ujawniła plany na przyszłość.

- Niedawno przestałaś być „KompleksiarąXx”. Jakie były pierwsze reakcje fanów po zmianie nazwy kanału na Kinga Sawczuk?
- Tak, to prawda. Uznałam, że nadszedł ten moment aby pojawiła się taka zmiana. Zauważyłam, że zdecydowana większość fanów dobrze zareagowała na tą sytuację. Pojedyncze osoby się skarżyły, ale generalnie otrzymałam bardzo dużo wsparcia, co mnie niezmiernie cieszy i motywuje do dalszej działalności.

- Które z mediów społecznościowych są dla najlepszym narzędziem do pracy?
- Ciężko powiedzieć, ponieważ ja w mediach społecznościowych nie pracuję, a dobrze się bawię i wyrażam siebie. Więc jeśli nieco zmienimy to pytanie, na: „Która platforma daje ci najwięcej frajdy?”, myślę, że na ten moment jest to Instagram. Udzielam się tam bardzo dużo i dzięki Instastories mam bliski kontakt z widzami każdego dnia. Wymyślanie i pozowanie do zdjęć sprawia mi ogromną radość. Bardzo podoba mi się to, że na Insta mogę znaleźć wiele inspiracji. Dostaje też wiele przemiłych komentarzy, że moje posty motywują i inspirują innych, a to cudowne uczucie. Natomiast każda platforma oczywiście ma swój urok i lubię się udzielać w zasadzie wszędzie gdzie się da (śmiech).

- Jak idzie Ci w nowym liceum? Czy poznałaś fajnych ludzi i masz dobrych nauczycieli? Które przedmioty są Twoimi ulubionymi?
- W nowym liceum jest naprawdę bardzo fajnie. Szczerze mówiąc, nie spodziewałam się tak ciepłego przyjęcia. Zarówno koledzy koleżanki z klasy, jak i nauczyciele, to świetne osoby. Moje ulubione przedmioty to języki obce, uczę się angielskiego i niemieckiego.

- Czy masz takie momenty, że dopada cię jesienna chandra? Co robisz, żeby jej zapobiec?
- Oczywiście miewam takie momenty, jak pewnie każdy. Natomiast ja z natury jestem raczej optymistką, więc staram się szukać czego dobrego w każdej sytuacji. Na szczęście jesień jak do tej pory jest wyjątkowo piękna, więc spacer w słoneczny dzień wśród kolorowych drzew to na pewno sposób na poprawę humoru. Polecam też wysiłek fizyczny jako metodę aby na chwilę odciąć się od wszystkiego i oczyścić umysł.

- Jak wspominasz spotkanie z piosenkarką Anne-Marie?
- Było fantastycznie. Piosenki Anne-Marie to teraz największe hity, więc spotkanie jej na żywo to duży zaszczyt. Dodatkowo na koncercie towarzyszyły mi koleżanka i fanki, które wygrały konkurs, więc atmosfera była jeszcze lepsza.

- Na jakie koncerty chciałabyś jeszcze pójść? Którzy artyści są na Twojej liście marzeń?
- Na pewno chętnie wybrałabym się na kolejny koncert Justina, ale to nie jedyny koncert o jakim myślę. Za klika miesięcy w Polsce będzie Shawn Mendes i bardzo chciałabym jechać, niestety na ten moment nie mam biletu. Ale cóż, może się uda. Oprócz nich, bardzo, bardzo, bardzo chciałabym usłyszeć na żywo Arianę Grande.

- Czego możemy spodziewać się na Twoim kanale w najbliższym czasie?
- Na razie nie będę zdradzać, ale mam pewne plany i co wiem na pewno to że planuję powrócić do regularnego nagrywania, więc zapraszam w każdy poniedziałek o 16:00.

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!