Muzyka
Roksana Węgiel o Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2018

Zwyciężczyni talent show The Voice Kids będzie reprezentowała Polskę podczas nadchodzącej edycji konkursu Eurowizja dla Dzieci 2018. Impreza odbędzie się 25 listopada w Mińsku na Białorusi. W rozmowie z POSZKOLE.PL, Roxi opowiedziała o przygotowaniach do tego wyjątkowego występu.

- Jak zareagowałaś, gdy dowiedziałaś się o tym, że wystąpisz na Eurowizji dla Dzieci?
- Na początku nie mogłam w to uwierzyć, jest to dla mnie ogromny zaszczyt, że mogę reprezentować nasz kraj. To duże wyzwanie dla mnie, ale zrobię co w mojej mocy. Bardzo dziękuję TVP za zaufanie.

- Co przygotowujesz na występ? Czy zaczęłaś już próby?
- Tak, oczywiście, zaczęliśmy już próby do występu. Utwór, który zaprezentuję będzie dla Was wielką niespodzianką, tak jak to, co zaprezentuję na scenie. Przede mną tygodnie ciężkiej pracy, ale nie mogę się już doczekać występu!

- Czy czujesz się wyróżniona, ponieważ Edyta Górniak - Twoja mentorka z The Voice Kids - również była na Eurowizji?
- Oczywiście, bardzo czuję się wyróżniona. Rozmawiałam już z Edi i usłyszałam od niej kilka cennych rad, które wzięłam sobie bardzo do serca. Jestem bardzo wdzięczna za jej wsparcie.

- Czy zamierzasz zwiedzić Mińsk i zaprzyjaźnić się z innymi uczestnikami?
- Nie mogę się doczekać aż poznam wszystkich uczestników, to jest super okazja do zawiązania nowych znajomości, na pewno będę się dobrze bawić. Czuję, że będzie to niezapomniane doświadczenie.

Zobacz także:
IPLA.TV: Roxi Węgiel o debiutanckiej płycie i współpracy z Edytą Górniak
POLSAT.PL: „My3”: Roxi Węgiel ma sposób na nieśmiałość. Jaki?

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!