Moda
Milena Halczuk: Uwielbiam elegancję, ale przełamaną sportowym stylem

Popularna blogerka modowa w rozmowie z POSZKOLE.PL opowiedziała o pracy nad swoim Instagramem i tym, czym inspiruje się podczas wyboru stylizacji. Sprawdźcie również, jakie trendy królują w sezonie jesień 2018!

- Prowadzisz swojego bloga już od kilku lat. Czy praca nad nim i profilami na social mediach - mam tu na myśli głównie Instagram - to już dla Ciebie rutyna? Jak wyglądają codzienne przygotowania do publikacji?
- Oczywiście, że nie! Nie ma tu miejsca na rutynę, ponieważ za każdym razem muszę wykazać się kreatywnością. Mój Instagram to coś więcej niż zwykłe zdjęcia, to moja pasja. Zdjęcia i stylizacje to moje hobby i jednocześnie praca. Bardzo angażuję się w to, co robię. Jestem przede wszystkim sobą, nikogo nie udaję i nie naśladuję. Przygotowuję moje stylizacje, szukam inspiracji, miejsc. Łączę styl i jednocześnie uwielbiam pokazywać piękne miejsca na świecie. 

- Na swoim Instagramie pokazywałaś przebieg wycieczki do Stanów Zjednoczonych. Widać, że była to dla Ciebie wyjątkowa podróż i spełnienie marzeń. Jak wspominasz ten pobyt?
- Tak, to prawda. Podróż do Kalifornii była jednym z małych marzeń. To prawdziwa podróż życia. Mnóstwo wrażeń, cudownych miejsc i osób. Było cudownie i na pewno tam wrócę! 

- Jakimi słowami określiłabyś swój styl? Skąd czerpiesz inspiracje?
- Uwielbiam elegancję, ale przełamaną sportowym stylem. Kocham dodatki takie jak wstążki do włosów, berety. Mój styl jest przede wszystkim kobiecy. Inspiracje czerpię z internetu, ulicy, a czasem po prostu coś sobie wyobrażam i później staram się to urzeczywistnić.

- Czy dziewczyny często proszą Cię o porady modowe? Jak wygląda interakcja z innymi użytkowniczkami Instagrama?
- Tak, zdarza się, że doradzam dziewczynom i koleżankom. Na Instagramie jest mnóstwo świetnych dziewczyn, które komentują, piszą i wspierają. To bardzo miłe! 

- Co będzie Twoim zdaniem największym trendem modowym nadchodzącej jesieni?
- Aktualnie najmocniejszym trendem jest motyw panterki, który kompletnie do mnie nie przemawia w całej stylizacji. Może jedynie delikatne dodatki. Nigdy nie skupiam się zbyt bardzo na trendach. Pozostaję sobą i trzymam się własnego stylu.

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!