Książki
Top 10, czyli najgorętsze książki nadchodzącego sezonu

Były już gry i filmy, a teraz czas na coś dla miłośników tradycyjnego czytania, bo już niedługo wieczory zrobią się znacznie dłuższe - przed wami najciekawsze premiery książkowe jesieni.

Assassin’s Creed: Ostatni potomkowie. Przeznaczenie bogów - Matthew J. Kirby

Świetnie przyjęta książka Matthew J. Kirby'ego, która ukazała się jesienią 2016, dała początek trylogii opartej na motywach bestsellerowej gry studia Ubisoft. Seria Assassin's Creed. Ostatni potomkowie to barwna opowieść o niezwykłych przygodach Owena, piętnastolatka, który chce przywrócić dobre imię swojemu ojcu, a szans na to upatruje w urządzeniu zwanym Animus. Tej jesieni spotkamy się z bohaterami raz jeszcze, w ekscytującej ostatniej części trylogii Przeznaczenie bogów.

- Do odnalezienia pozostał ostatni fragment Trójzębu Edenu. Dwie pozostałe części tego potężnego artefaktu wpadły już w ręce agenta templariuszy i jeśli wejdzie on w posiadanie zęba oddania, stanie się praktycznie nie do pokonania. Z kolei Owenowi i jego towarzyszom udało się przekonać templariuszy i asasynów do połączenia sił w celu powstrzymania Isaiaha, póki jeszcze się da. W symulacji, która odtwarza wydarzenia sprzed ponad tysiąca lat, duński wojownik Styrbjörn Silny prowadzi Jomswikingów przeciw królowi Danii, Haraldowi Sinozębemu. To właśnie tereny, na których ścierają się armie Wikingów, kryją tajemnice ostatniego fragmentu Trójzębu. To tam wyjaśni się, jaki los pisany jest światu, co kryje się za nieświadomością zbiorową nastoletnich bohaterów i jakie jest prawdziwe znaczenie związków pomiędzy ich przodkami.

asassin

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!

1 2 3 4 5