Filmy
Top 10, czyli najgorętsze premiery filmowe nadchodzącego sezonu

Jak już pisaliśmy, jesień to zazwyczaj czas, kiedy najbardziej cieszą się gracze, dostający swoją coroczną porcję największych hitów. Czy kinomani muszą być tym samym poszkodowani?

Zdecydowanie nie, o czym zaraz się przekonacie, bo przed wami najgorętsze premiery nadchodzącego sezonu! Każdy fan oglądania filmów na wielkim ekranie z pewnością znajdzie tu coś dla siebie, bo czekają na nas filmy animowane, horrory, filmy biograficzne oraz oczywiście superbohaterowie, bo jak wiadomo to oni ostatnio rządzą kinem. Wizyty w kinie zaczniemy już 7 września, kiedy to na ekrany trafi przerażająca Zakonnica, której zwiastuny były tak mocne, że zostały usunięte z YouTube, a skończymy dopiero przed Bożym Narodzeniem, bo 21 grudnia obejrzymy długo wyczekiwanego Aquamana - miłego oglądania!

Zakonnica - 7 września

Należycie do dużego grona fanów Obecności oraz Obecności 2? W takim razie Zakonnica to produkcja właśnie dla Was, szczególnie że chodzi tu o tę samą demoniczną zakonnicę, od której z przerażeniem odwracaliśmy wzrok w sequelu! A jak wygląda tym razem fabuła? Kiedy młoda zakonnica odbiera sobie życie w klasztorze w Rumunii, nękany zmorami z przeszłości ksiądz i nowicjuszka, która ma właśnie złożyć śluby zakonne, zostają wysłani przez Watykan, aby zbadać tę sprawę. Wspólnie odkrywają niechlubny sekret zakonu... Ryzykując nie tylko własnym życiem, ale też swą wiarą i duszami, stawiają czoła złowrogiej sile pod postacią tej samej demonicznej zakonnicy, a opactwo staje się straszliwym polem walki toczącej się między żywymi i potępieńcami.

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!

1 2 3 4 5