Uroda
Quiz makijażowy: Natalia Trojan

W rozmowie z POSZKOLE.PL, popularna YouTuberka opowiedziała o swoich ulubionych produktach związanych z makijażem. Sprawdźcie faworyty Natalii Trojan!

Kosmetyki drogie czy tanie?
Jestem osobą, która stawia na jakość, a nie na ilość, więc obecnie większość kosmetyków, które posiadam jest z wyższej półki, ale tańsze firmy coraz bardziej zaskakują jakością, więc z chęcią testuje ich produkty. 

Szminka czy błyszczyk?
Szminka i to koniecznie matowa, dzięki takiemu produktowi nie musimy martwić się o nasz makijaż ust przez cały dzień. 

Rzęsy naturalne czy sztuczne?
Sztuczne rzęsy to moja miłość, nawet najzwyklejszy makijaż dzięki wachlarzowi rzęs staje się wyjątkowy. 

 

🔮💜🔮💜🔮💜🔮💜🔮💜🔮💜🔮____________________________________________________________ E Y E S: @makeuprevolution I 💜 Revolution Violet Chocolate ✨ @makeuprevolutionpolska Conceal & Correct in C0 ✨ @goldenrosepolska Extreme Sparkle Eyeliner in 101 ✨ @cliniquepolska Pretty Easy Liner ✨ @makeuprevolutionpolska Glitter Bomb in No Excuses ✨ @makeupaddictioncosmetics Glitter in Cinderella ✨ L A S H E S: @lashmeuppl in style Kiss Me! ✨ B R O W S: @benefitpoland Gimme Brow + nr 5 ✨ #benefitcosmetics Precisely My Brow Pencil nr 4 ✨ @benefitcosmetics 24-H Brow Setter ✨ C O N T O U R & H I G H L I G H T: @pierrerene_professional Terracotta Bronzer ,Chilly Bronze’ ✨ @goldenrosepolska Mineral Terracotta Powder in 04 ✨ @stillazi Bahamas Blush Palette using Mai Tai & Shell ✨ @makeuprevolutionpolska Chocolate Elixir Glow ✨ F A C E: @pierrerene_professional Make Up Base Illuminating ✨ @fentybeauty Pro Filt’r Foundation in 190 ✨ @makeuprevolutionpolska Conceal & Correct in Orange & Face Base Concealer in C8.5 ✨ @hudabeauty Easy Bake Loose Powder in Banana Bread ✨ L I P S: @pierrerene_professional Lip Matic in 07 & 08 ✨ @maybelline Super Stay Matte Ink in 05 Loyalist ✨ ____________________________________________________________ @wakeupandmakeup @slave2beauty @fakeupfix @bretmansvanity @flawlesssdolls #benefitbrows #benefitpoland #makeuprevolution #makeuprevolutionpolska

Post udostępniony przez 𝔑𝔞𝔱𝔞𝔩𝔦𝔞 𝔗𝔯𝔬𝔧𝔞𝔫 (@natalia_trojan) Sie 16, 2018 o 6:17 PDT

Cienie matowe czy błyszczące?
Tak jak mówiłam wcześniej, mat na ustach, ale na oczach musi się dziać, więc zdecydowanie błysk! Kocham cienie foliowe, perłowe, brokaty i pigmenty co można zauważyć na moich makijażach.  

Wolisz malować siebie czy kogoś?
Uwielbiam moment metamorfozy i radość gdy maluje kogoś, ale na sobie mogę się naprawdę wyżyć artystycznie i użyć odważniejszych połączeń. 

Kosmetyk do twarzy, z którym się nie rozstajesz to…
Jeśli zaczęłabym wymieniać kosmetyki, z którymi się nie rozstaje to chyba zabrakłoby mi miejsca haha, ale jeśli miałabym wybrać jeden to byłaby to mgiełka do makijażu! Dość, że odświeża nam twarz to jeszcze chłodzi, więc to ideał na upały.

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!