Uroda
Quiz makijażowy: Edyta Drozd

O swoich ulubionych kosmetykach i nie tylko opowiada Edyta Drozd, znana na Instagramie jako @bewitchingflare. Sprawdźcie kolejny odcinek makijażowego cyklu POSZKOLE.PL!

Kosmetyki drogie czy tanie?
Rynek kosmetyczny w ostatnich latach rozrósł się tak bardzo, że bardzo lubię sięgać po kosmetyki i tanie i te droższe, tym bardziej jako „instagramerka” czuję się wręcz zobowiązana testować rzeczy z różnych przedziałów cenowych, zwłaszcza, że dostaję coraz więcej pytań i wiadomości czy testowałam produkt x lub y i czy mogę polecić.

Szminka czy błyszczyk?
Zdecydowanie szminka! Najlepiej o matowym wykończeniu. 

Rzęsy naturalne czy sztuczne?
Na wieczorne wyjścia i specjalne okazje - sztuczne, na co dzień rzęsy jedynie tuszuję, ale zdarza się że przyklejam połówki, które pięknie podkreślają oko! 

Cienie matowe czy błyszczące? 
Jestem typową sroką, więc u mnie błysk jest obowiązkowym dodatkiem oraz uzupełnieniem do bazowych matowych cieni.

Wolisz malować siebie czy kogoś?
Każda nowa twarz do pomalowania to świetne „wyzywanie”, ale czasami i mały stres, tym bardziej jeśli nie zajmuję się tym na codzień zawodowo i maluję kogoś po raz pierwszy od kilku tygodni, więc jeżeli mam wybrać, to zdecydowanie wolę malować siebie.

Kosmetyk do twarzy, z którym się nie rozstajesz to… 
Rozświetlacz! Mam ogromną kolekcję rozświetlaczy i ciągle kupuję nowe, jest to jedyny kosmetyk, który jestem w stanie rzeczywiście zdenkować do samego końca.

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!