Psychologia
Reżyser Życia: „Czasami mam dość”

YouTuber opublikował kolejny filmik, w którym porusza bardzo ważny problem, dotykający coraz więcej ludzi. Reżyser Życia zwrócił uwagę na to, co czują osoby myślące o samobójstwie.

Pewnego dnia nastoletnia dziewczyna nie potrafi poradzić sobie z życiowymi problemami i postanawia skoczyć z dachu… W tym momencie odbiera tajemniczy telefon od nieznajomego. Czy rozmowa zmieni jej podejście do samobójstwa?

To właśnie najnowsza historia, którą opowiedział Reżyser Życia. Popularny YouTuber niejednokrotnie podejmował już trudne tematy w swoich dziełach. Wystarczy wspomnieć o materiałach takich jak „Dokuczali jej w szkole przez to, że jest biedna…” czy „Chłopiec bez kurtki - eksperyment społeczny”. W filmie „Czasami mam dość” wystąpili Marianna Kowalewska i Mateusz Więcławek.

Internauci są zachwyceni realizacją. - Te wszystkie kampanie w telewizji powinny się od Ciebie uczyć! To jest naprawdę genialne! Jak zawsze super przesłanie - pisała Marcelina Pękała. - Film na wysokim poziomie, świetne wykonanie i sensowny przekaz - dodał z kolei użytkownik o nazwie Lil Jackie.

Według statystyk więcej osób w Polsce ginie z powodu samobójstw niż w wypadkach. Komenda Główna Policji (KGP) podaje, że do zamachu samobójczego dochodzi co 47 minut.

Jeśli jesteś w trudnej sytuacji życiowej i czujesz się nieszczęśliwy lub masz dookoła siebie osoby, które mogą mieć myśli samobójcze, skorzystaj z darmowej pomoc ekspertów i psychologów pod numerem 116 111.

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!