Muzyka
Pamela Stone fanką Taylor Swift? Znamy odpowiedź!

W rozmowie z POSZKOLE.PL, wschodząca gwiazda opowiedziała o tym, którą płytę amerykańskiej piosenkarki ceni najbardziej. Poznaliśmy także m.in. jej ulubiony wakacyjny przebój i ukochane miejsce w Stanach Zjednoczonych.

Pamela Stone to młoda wokalistka, którą na swoim Instagramie chwaliła sama Ania Lewandowska. Artystka, która wydała singiel „Away”, przygotowuje się do premiery debiutanckiej płyty. W międzyczasie odpowiedziała na kilka pytań o ulubiony hit na lato, Taylor Swift i miejscówki godne polecenia.

Ulubiony wakacyjny przebój
„Teraz bardzo mi się podoba „Familiar” Liama Payne i J Balvina. Lubię muzykę latynoską i tańce. Chodzę na zumbę, gdzie bardzo często leci ten kawałek. Jak ma się ułożone do niego ruchy, to znacznie lepiej się go słucha i super tańczy”

Ulubiona płyta
„Taylor Swift Reputation… albo 1989! Chyba nawet tej drugiej słuchałam więcej, ale z pewnością jakbym miała wybierać, to będzie to album Taylor”

Najlepszy koncert, na jakim byłaś
„Byłam właśnie na koncercie z trasy 1989. To było niesamowite, bardzo się cieszyłam, że mogłam go zobaczyć. To był mój pierwszy koncert Taylor Swift. Jak znajdę czas, to z chęcią pójdę na występ z obecnej trasy”

Ulubiony film
Lovestruck: The Musical. To nie jest jakiś bardzo znany film, a sama go znalazłam przez przypadek oglądając Lifetime. To opowieść o dziewczynie, która znalazła miłość we Włoszech”

Ulubione miejsce w Stanach Zjednoczonych
„Kalifornia. Bardzo mi się podoba takie city life w Los Angeles. Jeśli chodzi o plażę, to wolę Florydę. Tam się zawsze coś dzieje, ludzie są kreatywni, jeśli chodzi o muzykę i biznes”

Ulubione miejsce w Polsce
„Najbardziej podoba mi się w Krakowie. Bardzo lubię klimat panujący na rynku. Jest to bardzo polskie miasto z wieloma tradycjami”

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!