Filmy
Marta Gałuszewska o bajce „Książę Czaruś”: Każdy znajdzie coś dla siebie

W rozmowie z POSZKOLE.PL, popularna wokalistka opowiedziała o pracy nad piosenką i teledyskiem promującym bajkę oraz spotkaniu na planie z Honoratą Skarbek, Eweliną Lisowską i Marceliną Zawadzką.

„Książę Czaruś” wchodzi do polskich kin 27 lipca, ale już teraz można sprawdzić klip promujący bajkę. Udział w nim wzięła jedna ze wschodzących gwiazd polskiej sceny muzyki rozrywkowej, Marta Gałuszewska. Czy jako mała dziewczynka marzyła o tym, by wcielić się w rolę księżniczki? - Z tego co pamiętam, najpierw chciałam być astronautką albo pilotem, a potem budować roboty, ale jednocześnie od zawsze kochałam bajki z księżniczkami w rolach głównych - wspominała artystka.

- Kiedy kilka lat później odkryłam, że ja też mogłabym stać się jedną z nich poprzez dubbing („Anastazja” to np. Kasia Skrzynecka), automatycznie stało się to moim marzeniem - kontynuowała. - Nie spodziewałam się tylko, że tak szybko się spełni! A tym bardziej, że będę mogła nie tylko zostać głosem księżniczki, ale też wcielić się w nią w prawdziwym życiu, jak na planie teledysku - mówiła dalej.

Nad numerem „Tylko Mój” Marta współpracowała z Honoratą Skarbek i Eweliną Lisowską. - Dziewczyny są niesamowite! Prawdziwe księżniczki! Wiedziałam, że są świetnymi wokalistkami, dodatkowo okazało się, że są równie wspaniałymi osobowościami - czego też można się było spodziewać - tłumaczyła Gałuszewska. Jak trio bawiło się podczas kręcenia teledysku? - Praca na planie była czystą przyjemnością i genialną zabawą - skomentowała krótko Marta.

W teledysku pojawiła się także polska modelka, która odnosi spore sukcesy za granicą. - Bardzo się cieszę, że udało mi się też znów spotkać z Marceliną Zawadzką. Zdecydowanie pasuje do bajkowego świata swoim pozytywnym nastawieniem i aurą, którą wokół siebie roztacza - mówiła Marta.

Dlaczego pod koniec lipca warto wybrać się do kin, by zobaczyć „Ksiażę Czarusia”? - To współczesna bajka łącząca klasyczne wyobrażenie księżniczki - mamy w końcu do czynienia ze Śnieżką, Śpiącą i Kopciuszkiem - klasyka sama w sobie! - z nowoczesnym wizerunkiem wybranki księcia - zachęca młoda gwiazda. - Więcej nie zdradzę, ale mogę Was zapewnić, że bez względu na wiek, każdy znajdzie tam coś dla siebie. Na tym przecież polegają bajki! - dodała Marta na koniec.

Zdjęcie: facebook.com/lubiekino

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!