Kuchnia
Mela Modela: Będę kontynuować serię „Mela gotuje”

W rozmowie z POSZKOLE.PL, młoda gwiazda YouTube’a opowiedziała o tym, jakie filmiki planuje nagrywać. Choć Mela interesuje się wieloma rzeczami, rozmawialiśmy z nią głównie o jednej pasji - gotowaniu. Sprawdźcie, jak Modela radzi sobie w kuchni!

Zapewne z wielu z Was zastanawia się skąd u Meli zainteresowanie kuchnią. - Moja przygoda z gotowaniem rozpoczęła się już we wczesnym dzieciństwie. Zawsze lubiłam przypatrywać się, jak gotuje moja mama czy też babcia - zaczęła opowiadać gwiazda. - Z czasem zaczęłam uczestniczyć w przygotowywaniu posiłków i pieczeniu ciast. Mama pozwalała mi i mojej siostrze samodzielnie lepić pierogi, ubijać pianę z białek czy też zagniatać ciasto, kroić warzywa, itp. - dodała.

Mela z radością wspomina zabawy w kuchni z rodzeństwem: - Sprawiało mi to wielką przyjemność. Było przy tym dużo frajdy i śmiechu, moje wyroby na początku nie były najpiękniejsze, ale liczyło się to, że mogę wszystkiego doświadczyć sama. Oczywiście, igraszki w kuchni doglądane były przez dorosłych. - Mama tylko podpowiadała, włączała piekarnik, czy pilnowała, by wszystko było dobrze przyprawione. Potem efekty mojej pracy wszyscy domownicy podziwiali i oczywiście zajadali się. To są niezapomniane chwile - mówiła Mela.  

Co najchętniej lubi gotować Modela? - Najbardziej pasjonuje mnie pieczenie ciast i przygotowywanie deserów. Moim faworytem jest tiramisu i ciasto kinder country i beza Pavlova, które możecie zobaczyć na moim kanale. Po chwili dodała: - Lubię też robić pierogi, moje ulubione ruskie i ze szpinakiem.

Efekty pracy Meli są docenione przez członków rodziny i przyjaciół. - Myślę, że cieszą się, zachwalają. Polecają też innym. Rodzice widzą, że wkładam w przygotowywanie dużo serca - ujawniła gwiazda.

Tym samym, Modela zamierza kontynuować nagrywanie filmików związanych z gotowaniem na swoim kanale YouTubie. Wcześniej można było znaleźć tam video dotyczące pizzy challenge, lifehacków, DIY i slime’ów. - Gotowanie to jest moja pasja, więc nadal będę poświęcać jej dużo czasu.  Mam nadzieję, że nadal będzie sprawiało mi wiele satysfakcji, a przede wszystkim zaowocuje w nowe przepisy - skomentowała Mela.

- Na moim kanale na YouTubie pojawiło się kilka przepisów np. babeczki, wcześniej wspomniane pierogi, beza, pierniczki. Dzielę się z widzami moimi ulubionymi przepisami i będę to kontynuować moją serię Mela gotuje - powiedziała na koniec.

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!