Filmy
Czy nowy Dumbo skradnie serca widzów?

W sieci zadebiutował właśnie pierwszy zwiastun nowej wersji filmu z kultowym już słoniem, która na ekrany kin zawita wiosną przyszłego roku i ma szansę na ogromny sukces.

Dlaczego? Po pierwsze ostatnie lata pokazały, że nowe wersje starych bajek albo filmy live action na ich podstawie cieszą się ogromną popularnością, a po drugie produkcja może się pochwalić naprawdę gwiazdorską obsadą, w której znaleźli się choćby Eva Green, Michael Keaton, Danny DeVito czy Colin Farrell. Oryginalny film o Dumbo pochodzi z 1941 roku (a powstał na podstawie książki o tym samym tytule, autorstwa Helen Aberson), więc najwyższy czas go odświeżyć, a zajmie się tym nikt inny, jak sam Tim Burton, który ma na swoim koncie choćby Sok z żuka, Alicję w Krainie Czarów, Charliego i fabrykę czekolady czy Miasteczko Halloween.

Jeśli jednak nie kojarzycie słynnego słonia, to przypominamy pokrótce jego historię: - Bocian przynosi Pani Jumbo jej długo oczekiwane dziecko, malutkiego słonika, co staje się wielkim wydarzeniem dla całego cyrku. Wkrótce jednak słoniątko staje się dla wszystkich pośmiewiskiem, gdyż przewrotny los wyposażył go w parę nienaturalnie wielkich uszu. Odrzucony i samotny słonik musi radzić sobie sam w okrutnym cyrkowym świecie, ale dzięki pomocy i lojalności myszy o imieniu Timothy, zdeterminowany Dumbo potrafi przezwyciężyć wszystkie kłopoty, by ostatecznie stać się pierwszym na świecie latającym słoniem.

Premiera wiosną przyszłego roku.

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!